icon-location-pin
Украина
Причины
подписаться
на Hubb
Единая Всемирная Сеть
на Вашем Языке
Безлимитные Объявления FREE
Первая Страница в Поисковых Системах FREE
Используйте Свои Собственные Ключевые Слова FREE
Множество Приложений с Товарами и Услугами FREE
Без Комиссий и Скрытых Платежей
Прямая Связь с Клиентами
без Посредников
Создайте Свой Собственный Сайт
с HUBB FREE
Сделайте Ваш Бизнес
Международным FREE
Register now
Категория: Красота
Оплата:
Услуги:

Описание


Дата заснування 7 квітня 2001 року засновник компанії Марина Каніковська відкриває свій перший салон в історичній частині міста на Приморському бульварі в приміщенні легендарної готелю "Лондонський". Через рік в 2002 році відкривається перша приватна школа перукарського мистецтва MARAMAX School, яка блискавично з перших днів роботи стає в ряд з найкращими освітніми центрами України і випускає в рік більше 50 випускників.
За роки існування MARAMAX School розширюється і на сьогодні бренд під ім'ям MARAMAX ACADEMY є міжнародною школою, в який вчаться на майбутніх перукарів, візажистів, майстрів манікюру молоді люди не лише з України. У 2004 році компанія розширюється відразу двома салонами під брендом M.Street. Салони відкриваються в центрі Одеси на вул. Дерибасівська і в приміщенні готелю "Чорне Море" на вулиці Рішельєвська.

У 2005 році M.Street з'являється в першому ультра сучасному торговому центрі в мікрорайоні Таїрова, а вже через рік в такому ж центрі в мікрорайоні сел. Котовського. У 2015 році компанія відкриває третю лінійку в портфелі брендів мережу концептуальних салонів краси MARA Team, і на сьогодні відкриті 3 салону під цим ім'ям, один з яких в партнерстві з арт-директором компанії MARAMAX Максимом Нікіточкіна.

Promotions and offers

icon-applicant-user
Контактное лицо: Maramax GROUP
+380677771020 maramaxofficial@gmail.com
TOP
All the services you need on one platform
Ordering Services Online
All the services you need on one platform
Ordering Services Online

Avalible Services

Coming soon

Show all
Close
Войти на HUBB
Восстановить пароль